JRock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


JRock forum za sve fanove sa Balkana!
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Story about love

Go down 
AutorPoruka
**Jrock princess**
Sletio s Googlea
Sletio s Googlea
**Jrock princess**


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-11-09

Story about love Empty
KomentarNaslov komentara: Story about love   Story about love EmptyTue Nov 10, 2009 10:11 pm

Ustala sam. Krenula u shkolu
-Tomoko-chan! Zar ne treba prvo da doruchkujesh?!
Rekla je moja mama.
Bila sam sve pogubljena og jutra:
-Da, mama! Trebam! ><’’
I vratila sam se, sela sam za sto I rekla:
-Oduvek sam razmishljala kako je biti vampir. Sada sve vishe zelim da postanem vampirka.
-Ala ti lupash!
Rekla je mama gutajuci poslednji zalogaj sushija. Kada sam stigla u shkolu sela sam na stolicu I pogledala u L-a. I on je u mene lizajuci usne. Bila sam zaprepashcena. Lse mirno okrenuo. Nisam mogla da verujem. Kada je zvonilo za mali odmor krenula sam u WC. Bilo je kasno. L me je zgrabio za ruku I pribio uza zid pokushavajuci da me ujede.
-Gladan sam. Nisam doruchkovao…
Rekao je
-Ti si chistokrvan?
-Da…
Pokushala sam da mu pobegnem. Nekako sam se oslobodila, ali L je bio previshe brz. Uhvatio me je za obe ruke, drzajucimi ih za zid. Pochela sam da vrishtim. Na srecu doshao je Kai. Gurnuo je L-a od mene I povukao me u uchijunicu. Bila sma presrecna I krenula u WC.
Umila sam se:
-Tomoko-chan!
Rekla je moja drugarica Natsuko:
-Da Natsuko-chan?
-Zar si stvarno mislila da ja onakav tip kao shto je L moze da bude vampir? Sigurno je stavio veshtachke zube.
-Nije tachno!
Rekla sam iznervirano
-Videcesh Natsuko-chan kada ti postanesh jedna od vampira!
Okrenula sam se I otishla. Osetila sam njen smeh iza mojih ledja. Ali nisam se osvrtala. Kada su se chasovi zavrshili sachekala sam bus. Nisam chekala dugo. Ushla sam u bus I chula sam smeh dece. Znala sam da im je Natsuko rekla shta sam mislila za L-a. Bilo me je briga. Trazila sam slobodno mesto. Ali, jedino slobodno mesto je bilo kod Erua. Mirno sam sela . Eru je bio potpuno miran. Bio je malo chudan. Poshto su se deca idalje smejala, doshlo mi je glave. Povukla sam Natsuko, gurnula sam je na pod I bez milosti jako sam je pochupala. U ruci mi je bilo nekoliko dlaka. Brzo sam ih bacila I sela prekrstivshi ruke. Ostala deca su bila zabezeknuta:
-Tomoko-chan…
Rekla je natsuko:
-Bila sma ti najbolja drugarica.
-Da znam, ali vishe nisi.
NIsam pogledala u nju:
-Tomoko-chan ustani I sedni na moje mesto.
Poslushlala sma L-a. On je hteo da ujede Natsuko, ali ja sam ga povukla za bluzu I upitala sam se ‘ Zar nije doruchovao?’:
-Eru, nemoj! Hochu ja…!
Brzo sma zapushila usta:
-Ups, izletelo je…
Eru me je pogledao I kleknuo mi u krilo, rashinrenih nogu, uhvativshi se za sedishte I ujeo me je.
Na vrh Go down
**Jrock princess**
Sletio s Googlea
Sletio s Googlea
**Jrock princess**


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-11-09

Story about love Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Story about love   Story about love EmptyTue Nov 10, 2009 10:11 pm

Chapter 2
Kada me je ujeo bila sam zaledjenja I brzo sam se okrenula prema prozoru. Pogledala sam u njega I razdrala sam mu se:
-Kako se mogao da me u…
I *KISS*. Nisam mogla da se pomerim. Stigli smo kuci I ja sam ushla u kucu:
-Mama! Stigla sam!
Pogledala svuda I stigla sam do moje sobe I pochela sam da vrishtim:
-AAAAAAAAA!
-Tomoko –chan uredu je…
Rekao je Eru
-Eru? Nisi me valjda pratio?
-Moglo bi se reci…
Otishli smo u moju sobu I seli na futon:
-Mozesh kod mene da zivish?
Rekao je
-Pa, mogla bih… Imate futone?
-Ne… Zashto pitash?
-Navikla sam da spavam na futonu…
-Navici cesh se I na krevete… nego, moram da idem
- U redu. Ispraticu te
Stali smo pored vrata:
-Sachekaj…
Rekao je Eru
-Moram da ti dam nehsto… Evo izvoli. Ovo ce ti bidi potrebno. To su tabletice koje cesh staviti u vodu. Sachekacesh da se rastvori u ccrvenu krv I popiti. To sluzi da ne bi pila tudju krv uvek.
-Um… Hvala…
Uzela sam. Navalila sam se na njegovo rame I uhvatila sam ga za ruke I pila mu krv.
Doshao je neki dechak sa crnom kosom I rekao:
-Zero je u opasnosti
Nestao je. Ja sam brze pozurila I videla devojchice kako pokushavaju da se preskoche preko ograde da vide shta je. Preskochila sam se. Pitala sam jednog chovekao koji je chuvao jedno utochishte gde je bio Zero:
-Molim vas sklonite se. Moram da vidim shta je Zerou.
-Ne moze
Gurnula sam ga I proshla. I videla sam. Zerou je bila presechna glava:
-Aaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zero!!
Pochela sam da plachem. Otrchala sam kuci.
Srela sam L-a na putu on je upitao:
-Shta je bilo?
-Zero je mrtav…
-Zero!
I potrchao kod njega. Ja sam otishla u park I sela na klupu da se isplachem. Onda mi je neko dao ruku:
-L?!
I kad sam podigla glavu videla sam Tomoa I prevrnula zajedno sa klupom. Kada sam ustala rekla sam:
-Chekaj, ti si onaj popuplaran u 2. Godini gimnazije?!
-Da, ja sam Tomo
I pruzio mi je ruku da se pozdravimo:
-Ja sam Tomoko.
Otchala sam ispod drveta poshto sam ja vampir:
-Zashto si otrchala ispod drveta?
-Ja… ovaj… Ja sam vampir.
Onda je I on doshao do mene. Prichali smo malo duze:
-Tomo
-Da?
-Ovaj… ja moram kuci, a ne mogu zbog sunca.
Skinouo je shal ili maramu nisam bila sigurna bila shta je:
-Evo izvoli… Drzi ga iznad glave ^^
-Um… hvala
-Ako hotjesh zadrzi ga.
Otishla sam kuci I zatekla L-a koji se shetao kroz hodnik:
-Ko ti je dao to?
-Um… Tomo
-TOMO!
ONda me je ubacio u sobu I zakljuchao tamo. Pochela sam da lupam, ali pravio se da me nechuje. Setila sam se za prozor. Otvorila sam ga I htela da izadjem, ali ugledala sam L-ua kako izlazi iz kuce I ide da se prosheta. Brzo sam zatvorila prozor. Kada je izashao brzo sam se preskochila. Otishla u kucu I trazila kljuch. Chula sam kako se otvaraju vrata I nisam znala gde da se sakrijem jer sam bila u kuhinji. Stala sam pored vrata I kad je ushao u kuhinju brzo sam izashla. Kada sam ushla u sobu glasno sam ga upitala:
-ZASHTO SE TAKO PONASHASH PREMA MENI?!
On je otvorio vrata i pribo me uza zid I pocheo je da me ljubi. Gurnuo me na futon I skinuo sve sa mene osim brusa. POcheo je:
-Umm.. L?
-Da?
-Zashto ovo radish?
-Zato…
-Tako vampiri ne rade…
-Znam, chekaj
Onda je naslonio njegovu glavu na moje rame I pocheo da mi pije krv. Kada smo zavrshili odspavali smo do 9 uveche. Prva sam ustala I bila sam gladna.Htela sam neshto da spremim,a li nisam znala nishta. Pa sam izashla da kupim neshto. Kupila sam dva sushija. Kada sam se vratila odmah sam pochela da jedem. Kada se L-u probudio ja sam vec mi se bila rastvarala tabletica:
-Hocemo mi da spavamo opet? xD
-Naravno da ne. Mi smo vampiri
Pa nismo ni spavali.
Na vrh Go down
**Jrock princess**
Sletio s Googlea
Sletio s Googlea
**Jrock princess**


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-11-09

Story about love Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Story about love   Story about love EmptyTue Nov 10, 2009 10:12 pm

Chapter 3
Poshto nismo spavali otishli smo u dnednu sobu I prichali o svemu.
Otrchala sam brzo u WC:
-Chekaj! Stani!
Rekao je L. Kada sam otishla u WC sela na WC sholju is imala sam shta da vidim. Dobila sam. L je ushao u WC:
-Tek?
-Ne tek, nego vec. Sada mi lepo daj uloshke.
On je uzeo I dao mi ih. Otishli smo opet u dnevnu sobu:
-L-kun… Shta imash toliko protiv Tomoa? Mislim, shta ti je uradio?
-Duga je to pricha.
-Kad smo vec kod toga, gde je Tomoova marama?
-Bacio sam je u kantu.
-Za djubre?!
-Dap.
Iznervirala sam se I otishla u sobu.SEla sam na futon. Malo posle sam chula kako neshto ili neko lupa o prozor. To je bio Tomo:
-Tomo? Shta TI radish ovde? Zar ne spavash?
-Ne, ne spavam
-Dobro, sad udji kroz prozor.
Ushao je I prichali smo. Posle smo chuli korake koji prilaze mojoj sobi, znala sam da je to L. Brzo sam ugurala Tomoa u ormar:
-Cao, Tomoko-chan.
-Cao…
Doshao je kod mene I pribio uz ormar:
-L! Ne mozesh sad
-Dobro…
Pustio me je. Posle sam ga je upitala:
-Kako cemo mi u shkolu?
-Ti imash onu Tomoovu maramu ja imam suncobran
-Ti sa suncobranom idesh?
-Da.
-Ti cesh da zivish kod mene?
-Da
-Pa hajdemo po stvari.
-Ajde.
Otishli smo u kucu I spakovali stvari . Otishli u moju kucu I ja sam ga upitala:
-Gde cesh ti da spavash?
-Pa u dnevnu sobu.
-Ok ^^
-Ja idem da uzmem maramu, a ti ne diraj ormar
On ga je naravno otvorio I video je Tomoa. Pocheli su da se biju. Kad sam ushla razradla sam se:
-NEEEEEEE!
Oni su me pogledali:
-Tomo idi kuci
On je otishao, a mi smo legli da spavamo poshto ustajemo rano. Kada bio dan brzo sam ustala I zatvorila svuda u kuci prozore. Obukla sam se I doshla kod L-a da ga probudim. On me je pogledao:
-Tomoko-chan, bash si slatka
Pocrvenela sam. Otishli smo da doruchkujemo. Kada smo zavrshili otishli smo u shkolu. Sela sam pored Natsuko:
-Cao!
Rekla sam. Ona nije htela ni da se odazove. Kada je doshao nastavnik:
-Mogu da se premstim u zadnju klupu!?
-Mozesh.
Otishla sam I naravno sva su mi se deca smejeala. POchela sam neshto da ctkam po stolu I svesci:
-Tomoko! Napolje!
Ja sam izashla. I zagledala sam se . Nastavnik je izashao ja sam se odmah napravila kao da pishem neshto. On je otshao:
-Tomoko-chan!
Bio je to Tomo:
-I tebe su izbacili?
-Da, zato shto sam te crtao
-Crato si me?
-Da.
Pokazala sam mu mobilni to je bio znak da se dopisujemo. Odmah sam brisala poruke. Nastavnik je chuo kako nekom zvoni mobilni. Izashao je uzeo mi telefon I pogledao I sve poruke su bila izbrisane.
-Dobro, nisi ti.
Otishao kod Tomoa I pocheo da mu se dere. Rekao mi je da udjem u uchionuicu, poshto je trebalo da zvoni. Ushla sam. L je doshao i pitao me je da li moze pored mene da sedne:
-Ne, ne mozesh L. Hocu da budem sama. Ne zelim nikog.
-Mogu ja?
Podigla sam glavu da vidim ko je. Bio je to opet Tomo:
-NE!!!!!!!
Oni su svi otishli na svoja mesta.
Posle je doshao nastavnik. Ja sam bila iznervirana pa nisam htela da slusham shta pricha. Pa s sam crtala u svesci. On me je video I doshao:
-Shta radish to!?
-Nishta.
Povukao me je za kosu I izbio me je. Deca su bila potpuno tiha, nisu mogla nishta da kazu. Kada se zavrshio chas trebala sam da idem koncert. L-u to nije znao. Ja sam brzo ottrchala I bila sam u prvi red. Bend je pocheo da svira. L je brzo izashao nije me video. Pa je krenuo sam kuci. Chuo je muziku. REkao je vozachu da stane I L je utrchao na koncert:
-Tomoko! Zashto bezish?
Pevach Takeru je rekao bendu da stane:
-L ne bezim, samo….
I opet me je poljubio. Publika I bend su uzdahnuli kao da je to romantichno, ali ja sam ga odgurnula od sebe.
Na vrh Go down
**Jrock princess**
Sletio s Googlea
Sletio s Googlea
**Jrock princess**


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-11-09

Story about love Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Story about love   Story about love EmptyTue Nov 10, 2009 10:13 pm

Chapter 4
Bio je to dug koncert. Kada sam se vratila kuci povikala sam:
-L-kun!! Stigla sam!
Pogledala sam u dnevnu sobu I videla L-a kako spava. Doshla sam kod njega klekla, htela sam da ga poljubim, ali kada sam se malo prblizila on je otvorio ochi, ja sam se prevrnual zajedno sa stolom. Cheshao je glavu I pitao me je:
-Shta je bilo?-Rekao je protrljavajuci ochi.
-Ovaj, pa…-Rekla sam ustajuci.
Otishla sam u sobu I sela na stolicu I cehljala sam kosu. Posle malo vremena doshao je L pocheo je da se priblizava I pokazao mi kondom . Ja sam gledala zachudjeno. Na kraju je zavrshio preko mene. Vrishtala sam kao nenormalna. Kada smo zavrshili ustala sam I otvorila ormar I gledala shta da obuchem:
-L izadji molim te
-Ok
I izashao je. Pochela sam da histerishem zato shto sam imala problem, nemam shta da obuchem. Doshao je L:
-Zar vi zene uvek imate problema shta da obuchete
Doshao je pogledao I rekao:
-Ovo I ovo
-Um… pa moze.
Obukla sam se. Otishla u dnevnu sobu I bilo mi je dosadno:
-L shta da radim?
-Pa ne znam
-Znam! Idem da plashim komshije.
Uzela sam suncobran. Kada sam bila na pragu od kuce rekla sam:
-Ma ipak necu.
Okrenula sam se I zachu se neki glas koji je dozivao mene. Bio mi je poznat. Okrenula sam I ugledala Tomoa:
-Tomo?
-Podji samnom I pokazacu ti jedno lepo mesto.
Poshla sam sa njim. Kada smo stigli - bilo je prelepo. Bila je to velika livada I malo na dalje drvo od Sakure. Pochele su da mi se skupljaju suze, ali sam ih brzo brisala:
-Tomoko- Ishchupao mi je jedan cvet od Sakure- Pomirishi.
Kada sam pomirisala bio je to jedan lep miris. Reshila sam da ga sachuvam. U tom trenutku tu je prolazila Natsuko sa svojim Shikijem:
-O! Tomoko-Chan, odavno se nismo videle .
Nisam joj nishta odgovorila. Tomo I ja smo pocheli da se shetamo. Prichali smo bash puno:
-Tomo, moram da idem… Mislim da se L brine ili tako neshto. I da se ne brine ja stvarno moram da idem.
-Ok, ispraticu te. Ionako moram I ja da idem.
Kada smo stigli do moje kuce on me je poljubio obraz I pozdravio se. Stavila sam ruku na obraz I gledala u jednom pravcu gde je Tomo stajao. Kada sam se osvestila otishla sam u kucu I videla kako L gleda kroz prozor. Kada sam stigla on je pogledao u mene:
-Ko to je to dao- Priblizio se
-Zashto morash sve da znash!
On mi je zgrabio cvet I rekao;
-Ako mi ne kazesh ovaj cvet ima da bude zgazen
Ja sam se namrshtila I otrchala u sobu, a on u dnevnu. Kada je ushao polako sam izashla. Uzela sam chashu iz kuhinje, stavila na vrata I pochela sam da prislushkujem. Kada se on priblizavao vratima I kada ih je otvorio ispala mi je chasha I slomila se:
-Tomoko! Shta ti to pobogu radish.
Nisam imala shta da kazem pa sam se pravila kao da zevam:
-Ma nishta, samo mi se spava.
I otishla sam u sobu legla sam na krevet, ali sam se setila za domaci. Brzo sam ustala I napisala sam. Poshto mi se mnogo spavalo, uspavala sam se na radni sto. L je doshao I video kako spavam I uzeo pokriovach sa kreveta i pokrio me je. Ali, ja sam se u tom trenutku uspravila, I on je uzeo pokrivach I pokrio me bolje. Ja sam se probudila u pola noci uzela sam telefon da vidim koliko je sati. Bilo je 2 sata ujutro. Pa sam ustala I spremila uniforumu. I legla opet da spavam. Kada je bilo jutro obukla sam unifoorum iizashla. Ispred je bio L:
-L, moram sama da idem…
-Ok-Spustio je glavu I otishao.
Kada smo stigli u shkolu, bila sam bash dobra na chasovima. Odjedanput mi je pripalo muka digla sam ruku:
-Mogu zachas u WC?!
Pustila me je. Brzo sam otrchala do WC-a . Pochela sam da povracam. Kada sam zavrshila pogledala sam I videla da sam ispovracala krv. POchela sam da vrishtim I otrchala nazad u uchijonicu. KAda se chas zavrshio doshla je nastavnica I rekla:
-Mozete da idete kuci!
Svi su bili presrecni, samo sam ja doshla do nastavnici I pitala sam je da li mogu da joj shapnem neshto. Ona se savila. Ja sam otvorila usta kao da cu neshto da kazem, ali sam je JAKO udarila u glavu I onesvestila se. Prvo sam se zachudila odakle mi tolika snaga. Ali, sam na kraju ipak napravila zao osmeh.
Kada sam se vratila kuci videla sam L-a kako pije na hodniku sok:
-L bicu u sobi – Otishla sam. Kada sam zatvorila vrata L je uzdahujuci rekao:
-Tomoko-chan.
Jedna ruka mu je bila iza ledja sve vreme tako da nisam znala shta drzi u njoj.
Obukla sam jednu crnu haljinicu koja nije bila bash dugachka, ali ni kratka. L je bio naslonjen na vrata od moje sobe I ja sam znala da je ispred. Brzo sam otvorila vrata I pribila uza zid:
-Tomoko-chan, ne mozemo sad to…
Odvojila sam se od njega, napravila tri koraka I prekrstila ruke. Ledja su mi bila okrenuta prema njemu L je doshao I rekao:
- Ne morash da se ljutish.
Stavio mi je ruke oko struka I dao mi ruzu:
-Ai shite iru Tomoko-chan
Srce mi je jako kucalo. Mislila sam da cu da stojim ceo zivot tako, ali nisam. Okrenula sam se, zagrila sam ga tako da je morao da padne. Izgledalo je kao da ce trajati celu vechnost, ali nije trajalo. Poshto nam je posle par minuta bilo nezgodno tako ustali smo klekli jedan prema drugom:
-Niko mi nije rekao da me voli…
-Ni roditelji kad si bila mala
Odmahnula sam glavom
-Ne, oni bi samo doshli da mi pozele laku noc. Jer su morali da idu na posao ujutru I bili su tu samo u noci…
Bila sam umorna I samo sam se naslonila na L-a I zaspala. Poshto je njemu bilo nezgodno on me je podigao kao bebu stavio na krevet, legao pored mene I rekao:
-Lepo sanjaj-Zaspao je I on. Kada smo malo odspavali ja sam se probudila I viknula:
-Domaci!
Skochila sam sa kreveta I odmah sela da radim. On se probudio protrljao ochi:
- Vec radish?
-Da, necu da dobijem keca. Uosatalom, kako ti to nikad ne radish domaci, a posle akd dodjesh u shkolu uradjen ti domaci?
- That is secret- Ustao je I otishao.
-Moram da saznam!
Na vrh Go down
**Jrock princess**
Sletio s Googlea
Sletio s Googlea
**Jrock princess**


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-11-09

Story about love Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Story about love   Story about love EmptyTue Nov 10, 2009 10:14 pm

Chapter 4
Bio je to dug koncert. Kada sam se vratila kuci povikala sam:
-L-kun!! Stigla sam!
Pogledala sam u dnevnu sobu I videla L-a kako spava. Doshla sam kod njega klekla, htela sam da ga poljubim, ali kada sam se malo prblizila on je otvorio ochi, ja sam se prevrnual zajedno sa stolom. Cheshao je glavu I pitao me je:
-Shta je bilo?-Rekao je protrljavajuci ochi.
-Ovaj, pa…-Rekla sam ustajuci.
Otishla sam u sobu I sela na stolicu I cehljala sam kosu. Posle malo vremena doshao je L pocheo je da se priblizava I pokazao mi kondom . Ja sam gledala zachudjeno. Na kraju je zavrshio preko mene. Vrishtala sam kao nenormalna. Kada smo zavrshili ustala sam I otvorila ormar I gledala shta da obuchem:
-L izadji molim te
-Ok
I izashao je. Pochela sam da histerishem zato shto sam imala problem, nemam shta da obuchem. Doshao je L:
-Zar vi zene uvek imate problema shta da obuchete
Doshao je pogledao I rekao:
-Ovo I ovo
-Um… pa moze.
Obukla sam se. Otishla u dnevnu sobu I bilo mi je dosadno:
-L shta da radim?
-Pa ne znam
-Znam! Idem da plashim komshije.
Uzela sam suncobran. Kada sam bila na pragu od kuce rekla sam:
-Ma ipak necu.
Okrenula sam se I zachu se neki glas koji je dozivao mene. Bio mi je poznat. Okrenula sam I ugledala Tomoa:
-Tomo?
-Podji samnom I pokazacu ti jedno lepo mesto.
Poshla sam sa njim. Kada smo stigli - bilo je prelepo. Bila je to velika livada I malo na dalje drvo od Sakure. Pochele su da mi se skupljaju suze, ali sam ih brzo brisala:
-Tomoko- Ishchupao mi je jedan cvet od Sakure- Pomirishi.
Kada sam pomirisala bio je to jedan lep miris. Reshila sam da ga sachuvam. U tom trenutku tu je prolazila Natsuko sa svojim Shikijem:
-O! Tomoko-Chan, odavno se nismo videle .
Nisam joj nishta odgovorila. Tomo I ja smo pocheli da se shetamo. Prichali smo bash puno:
-Tomo, moram da idem… Mislim da se L brine ili tako neshto. I da se ne brine ja stvarno moram da idem.
-Ok, ispraticu te. Ionako moram I ja da idem.
Kada smo stigli do moje kuce on me je poljubio obraz I pozdravio se. Stavila sam ruku na obraz I gledala u jednom pravcu gde je Tomo stajao. Kada sam se osvestila otishla sam u kucu I videla kako L gleda kroz prozor. Kada sam stigla on je pogledao u mene:
-Ko to je to dao- Priblizio se
-Zashto morash sve da znash!
On mi je zgrabio cvet I rekao;
-Ako mi ne kazesh ovaj cvet ima da bude zgazen
Ja sam se namrshtila I otrchala u sobu, a on u dnevnu. Kada je ushao polako sam izashla. Uzela sam chashu iz kuhinje, stavila na vrata I pochela sam da prislushkujem. Kada se on priblizavao vratima I kada ih je otvorio ispala mi je chasha I slomila se:
-Tomoko! Shta ti to pobogu radish.
Nisam imala shta da kazem pa sam se pravila kao da zevam:
-Ma nishta, samo mi se spava.
I otishla sam u sobu legla sam na krevet, ali sam se setila za domaci. Brzo sam ustala I napisala sam. Poshto mi se mnogo spavalo, uspavala sam se na radni sto. L je doshao I video kako spavam I uzeo pokriovach sa kreveta i pokrio me je. Ali, ja sam se u tom trenutku uspravila, I on je uzeo pokrivach I pokrio me bolje. Ja sam se probudila u pola noci uzela sam telefon da vidim koliko je sati. Bilo je 2 sata ujutro. Pa sam ustala I spremila uniforumu. I legla opet da spavam. Kada je bilo jutro obukla sam unifoorum iizashla. Ispred je bio L:
-L, moram sama da idem…
-Ok-Spustio je glavu I otishao.
Kada smo stigli u shkolu, bila sam bash dobra na chasovima. Odjedanput mi je pripalo muka digla sam ruku:
-Mogu zachas u WC?!
Pustila me je. Brzo sam otrchala do WC-a . Pochela sam da povracam. Kada sam zavrshila pogledala sam I videla da sam ispovracala krv. POchela sam da vrishtim I otrchala nazad u uchijonicu. KAda se chas zavrshio doshla je nastavnica I rekla:
-Mozete da idete kuci!
Svi su bili presrecni, samo sam ja doshla do nastavnici I pitala sam je da li mogu da joj shapnem neshto. Ona se savila. Ja sam otvorila usta kao da cu neshto da kazem, ali sam je JAKO udarila u glavu I onesvestila se. Prvo sam se zachudila odakle mi tolika snaga. Ali, sam na kraju ipak napravila zao osmeh.
Kada sam se vratila kuci videla sam L-a kako pije na hodniku sok:
-L bicu u sobi – Otishla sam. Kada sam zatvorila vrata L je uzdahujuci rekao:
-Tomoko-chan.
Jedna ruka mu je bila iza ledja sve vreme tako da nisam znala shta drzi u njoj.
Obukla sam jednu crnu haljinicu koja nije bila bash dugachka, ali ni kratka. L je bio naslonjen na vrata od moje sobe I ja sam znala da je ispred. Brzo sam otvorila vrata I pribila uza zid:
-Tomoko-chan, ne mozemo sad to…
Odvojila sam se od njega, napravila tri koraka I prekrstila ruke. Ledja su mi bila okrenuta prema njemu L je doshao I rekao:
- Ne morash da se ljutish.
Stavio mi je ruke oko struka I dao mi ruzu:
-Ai shite iru Tomoko-chan
Srce mi je jako kucalo. Mislila sam da cu da stojim ceo zivot tako, ali nisam. Okrenula sam se, zagrila sam ga tako da je morao da padne. Izgledalo je kao da ce trajati celu vechnost, ali nije trajalo. Poshto nam je posle par minuta bilo nezgodno tako ustali smo klekli jedan prema drugom:
-Niko mi nije rekao da me voli…
-Ni roditelji kad si bila mala
Odmahnula sam glavom
-Ne, oni bi samo doshli da mi pozele laku noc. Jer su morali da idu na posao ujutru I bili su tu samo u noci…
Bila sam umorna I samo sam se naslonila na L-a I zaspala. Poshto je njemu bilo nezgodno on me je podigao kao bebu stavio na krevet, legao pored mene I rekao:
-Lepo sanjaj-Zaspao je I on. Kada smo malo odspavali ja sam se probudila I viknula:
-Domaci!
Skochila sam sa kreveta I odmah sela da radim. On se probudio protrljao ochi:
- Vec radish?
-Da, necu da dobijem keca. Uosatalom, kako ti to nikad ne radish domaci, a posle akd dodjesh u shkolu uradjen ti domaci?
- That is secret- Ustao je I otishao.
-Moram da saznam!
Na vrh Go down
Sponsored content





Story about love Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Story about love   Story about love Empty

Na vrh Go down
 
Story about love
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock :: VAŠE KREACIJE :: FANFICTION-
Idi na: